Technicko - obchodní specialista v chem. průmyslu (50 - 55.000 KČ) Ústí nad Labem

Volná místa Ústí nad Labem Volná místa potravinářství Ústí nad Labem

Lokalita pracoviště: Ústí nad Labem, Ústecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Vysokoškolské vzdělání v oboru Chemie
* Min. 2 roky praxe v chemickém průmyslu na obdobné pozici
* Prokazatelné znalosti produktů, které jsou využívány ve stavební chemii
* Komunikační a prezentační dovednosti
* Schopnost pracovat samostatně i v týmu
* Aktivní znalost anglického jazyka, další jazyk výhodou
* Nutnou podmínkou je výborná znalost českého nebo slovenského jazyka
* Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme

Jste VŠ vzdělaný člověk v oblasti chemie? Setkal jste se v praxi s produkty, které spadají do oblasti stavební chemie? Je Vaší silnou stránkou komunikace, zájem o inovace a komunikativní angličtina? Pokud ano, neváhejte a zašlete nám svůj životopis!
Úspěšná výrobní společnost, jednička v oblasti chemického průmyslu přijme do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici TECHNICKO - OBCHODNÍ SPECIALISTA V CHEM. PRŮMYSLU (50 - 55.000 KČ)

* Konkurenční platové ohodnocení a bonusový systém
* Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
* Příjemné pracovní prostředí v mezinárodní společnosti
* 25 dnů dovolené
* Flexibilní pracovní dobu
* Benefity jako stravenky, firemní akce a další
* Finanční podpora při stěhování
* Lokalita: Ústí nad Labem

Náplň práce

* Spolupráce na vývoji a správě portfolia produktů v oblasti anorganické chemie
* Technická podpora prodeje a poradenství zákazníkům
* Sledování trendů na trhu a identifikace nových obchodních příležitostí
* Spolupráce s výzkumnými a vývojovými týmy na inovacích a zlepšování produktů
* Zastupování společnosti na seminářích, konferencích a veletrzích
* Tvorba technických a marketingových materiálů

Advantage Consulting, s.r.o. Brno

Kontaktní osoba:
Pavla Zítková