Vedoucí technolog pro rostlinou výrobu - osobní vůz Třebíč

Volná místa Třebíč Volná místa zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství Třebíč

Lokalita pracoviště: Třebíč, Vysočina
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ/VŠ technického nebo zemědělského směru
* Zkušenost s řízením výrobních procesů ve zpracovatelském průmyslu, ideálně v oblasti zpracování rostlinné výroby
* Schopnost efektivně plánovat a organizovat výrobní operace
* Zkušenost ve vedení a motivování zaměstnanců k dosažení stanovených cílů
* Anglický jazyk na komunikativní úrovni (využití při zahraničních návštěvách
* ŘP sk. B

Nabízíme

Jste odborník v oblasti zemědělské výroby nebo je to váš koníček? Máte praxi ve vedení pracovníků a nebojíte se hovořit anglicky? Pak jste to Vy, koho hledáme! Úspěšná česká společnost s moderními technologiemi hledá schopného kolegu/kolegyni na pozici VEDOUCÍ TECHNOLOG PRO ROSTLINOU VÝROBU - OSOBNÍ VŮZ

* Stabilní zaměstnání ve společnosti s moderními technologiemi
* Osobní vůz i k soukromým účelům, dále notebook a mobilní telefon
* Prémie, bonusy
* Dotované stravování
* Vzdělávání
* Lokalita: Třebíčsko

Náplň práce

* Řízení a optimalizace výrobního procesu při zpracování rostlinné výroby
* Plánování a dohled nad výrobními operacemi, dodržování kvality výrobků a implementace moderních postupů a technologií
* Vedení pracovníků ve výrobě
* Reporting vedení společnosti

Advantage Consulting, s.r.o. Brno

Kontaktní osoba:
Pavla Zítková