Pomocná účetní – student/ka VŠ (180 Kč/h) Brno

Volná místa Brno Volná místa ekonomie/ekonomika Brno

Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Student/ku VŠ ekonomického zaměření (ideálně daně, účetnictví)
* Bydliště v Brně kvůli flexibilitě
* Zápal pro obor a zodpovědnost

Nabízíme

Hledáte zkrácený úvazek v oboru účetnictví v rámci studia VŠ? Chcete proniknout do know-how renomované účetní kanceláře s rodinnou atmosférou? Chcete mít jistotu hlavního pracovního poměru po studiu? Pak jste náš člověk.

Staňte se součástí malého týmu společnosti EUROKOM, spol. s .r.o., která hledá nového kolegu/kolegyni na pozici:

POMOCNÁ ÚČETNÍ – STUDENT/KA VŠ (180 Kč/h)

* Zázemí společnosti s více než 20letou tradicí
* Možnost zkráceného úvazku formou DPP/DPČ
* Pracovní doba dle domluvy
* Odborné zaškolení
* Možnost HPP po studiu
* Seriózní a především vstřícná komunikace
* Nástup možný IHNED

* Místo pracoviště: Brno – střed (Starobrněnská)

Náplň práce

* Pomoc s jednoduššími účetními případy
* Administrativní činnost v rámci přidělených partnerů
* Pomoc při závěrkových operacích a zpracování hlášení DPH, DPPO, DPFO

Advantage Consulting, s.r.o. Brno

Kontaktní osoba:
Daniela Hůrková