Truhlář, montér oken 2900,-€ v čistém, Německo v popisu

Volná místa dělnické profese v popisu

Plat: 2900 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: v popisu , Zahraničí
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Německý jazyk - komunikativní úroveň B1
Vlastní automobil
Praxe v oboru

Nabízíme

Jsme již několik let označováni jako TOP zaměstavatel v Bavorsku. Naše nabídky jsou ale v celém Německu a už pomalu začínáme nabízet práci i v Rakousku. Staňte se součástí našeho týmu i Vy.
Jsme profesionálové mezi profesionály. Jsme HUMANUS. Rádi Vás přivítáme v řadách našich zaměstnanců.

Co je u nás samozřejmé:
Německá pracovní smlouva - německý zaměstnavatel (smlouva na dobu neurčitou)
25 dní dovolené v prvním roce, 27 dní ve druhém roce a 30 dní dovolené od třetího roku
Vánoční bonus, příspěvek na dovolenou - po zkušební době
úrazové pojištění, sociální pojištění, zdravotní pojištění
jednorázový příspěvek na tankování ve výši 50 eur.
půlroční a roční bonus za docházku bez nemocenské
bonus za každého známého nebo kamaráda, kterého k nám přivedete
pracovní oblečení a boty každé tři měsíce - samozřejmě zdarma
kontaktní osoba v rodném jazyce (čeština/slovenština)
přídavky na děti - pomůžeme vám s jejich vyřízením
ubytování (jednolůžkový pokoj, internet, pračka, společná kuchyně, koupelna, max. počet 4-6 osob v
domě)
..... a mnohem víc ....

nemáme žádné nesmyslné poplatky - vůbec !!!!

Pošlete nám svůj životopis ještě dnes! Kontaktujeme Vás v co nejktarší možné době.

Náplň práce

Práce truhláře na hale
Montaž nábytku, dveří, oken
Práce s nářadím

Dle místa výkonu práce - též stavby - novostavby - montáž oken, dveří, nábytku

Místo výkonu práce:
73485 Zöbingen
83539 Pfaffing
71711 Erdmannhausen
65347 Eltville am Rhein
74523 Schwäbisch Hall
06386 Quellendorf

Montér oken:
91567 Herrieden
76316 Malsch
86643 Rennertshofen

Humanus Personalservice GmbH

Nördlingen
Německo

Kontaktní osoba:
Lucie Cubera   00491743155342