Elektro inženýr (50-60.000 Kč) Chomutov

Volná místa Chomutov Volná místa výroba Chomutov

Lokalita pracoviště: Chomutov, Ústecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Elektro vzdělání s maturitou
* Praxe z výrobní společnosti výhodou
* Znalosti PLC budou výhodou
* Platná vyhláška č. 50/1978 par. 6

Nabízíme

Máte vzdělání v oboru elektro a chcete se v tomto oboru nadále zdokonalovat? Chcete pracovat jen na ranní směnu?

Zašlete svůj životopis ještě dnes! A zúčastněte se výběrového řízení na pozici ELEKTRO INŽENÝR (50-60.000 Kč)

* Perspektivní práci s možností profesního růstu
* Žádnou nudu a rutinu - množství zážitků a zkušeností
* Flexibilní pracovní dobu
* Jazykové a odborné vzdělávání
* Firemní sportovní akce a volné vstupenky

* Lokalita: Klášterec nad Ohří

Náplň práce

* Péče o výrobní stroje a preventivní údržba
* Vymýšlení nápravných opatření a podpora výroby
* Vedení projektu od objednávky po rozjezd výroby
* Spolupráce s inženýry kvality a mistry výroby
* Proškolování pracovníků a příprava pracovních návodů

Advantage Consulting, s.r.o. Ústí nad Labem

Kontaktní osoba:
Nikola Benešová