Pravidelné směny a stabilní práce: dopékání pečiva v supermarketu Praha 6, až 170 Kč/h

Volná místa Praha 6 Volná místa obchod a prodej Praha 6

Plat: 150 - 170 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Praha 6, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáme spolehlivé zaměstnance, se kterými si budeme vzájemně pomáhat a na všem se společně domluvíme.
- Požadujeme především plnoletost a výpis TR.

Nabízíme

- odměna až 170 Kč/h
- jistota pravidelné práce
- zaškolení zkušenějšími kolegy
- zkušenost, která se Vám hodí do životopisu (např. dovednost obsluhovat pec)
- možnost záloh
- přátelské prostředí
- dostupnost MHD

Náplň práce

Hledáte pravidelné směny na Praze 6? Nabízíme Vám 3x jistotu:
- výplata včas
- pravidelné směny
- jistota výdělku za odvedenou práci i s bonusy
Vaší náplní práce bude pouze rozpékání pečiva (budete obsluhovat moderní pec, která funguje na velmi jednoduchém principu), doplňování a rozmrazování pečiva

ABZAKOVO spol. s r.o.

Myslíkova 31
Praha 1

Kontaktní osoba:
Šulcová Sára