Správní referent Věznice Horní Slavkov

Volná místa Horní Slavkov Volná místa administrativa Horní Slavkov

Plat: 23630 - 33020 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Horní Slavkov, Karlovarský
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- středoškolské vzdělání s maturitou,
- trestní bezúhonnost,
- zdravotní způsobilost,
- schopnost týmové práce, spolehlivost, velmi dobrá znalost práce na PC,
- praxe v administrativní oblasti výhodou.

Termín nástupu 1. 1. 2025, nebo dle dohody i dříve.

Nabízíme

- Platové ohodnocení: 23 630 – 33 020 Kč (platové rozmezí dle započitatelné praxe podle NV ČR č. 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě), včetně zvláštního příplatku,
- 40 hodin v týdnu,
- jednosměnný provoz s pracovní dobou od 6:30 – 15:00 hod,
- pracovní poměr nejprve na dobu určitou v délce 1 roku se zkušební dobou 3 měsíce, po zapracování možnost doby neurčité,
- 5 týdnů dovolené + 5 dní indispozičního volna,
- příspěvky na penzijní pojištění, stravování, rekreaci, kulturu, sport,
- posilovna a sauna věznice k využití,
- závodní stravování,
- možnost ubytování na ubytovně věznice přímo ve městě,
- další benefity – zvýhodněné nabídky pojištění pro zaměstnance bezpečnostních sborů od pojišťoven, cenově zvýhodněné vstupy např. do bazénu, výhodnější ceny v optice aj.

Náplň práce

Zajištění vězeňské administrativy v interních systémech, přijímání/evidování/zpracovávání/vyřizování dokumentů v elektronické spisové službě. Součinnost se soudy, státními zastupitelstvími a policií.

Vězeňská služba České republiky Věznice Horní Slavkov

Kontaktní osoba:
Michaela Knafová