Dispečer dopravy (okolo 45.000 Kč) Benešov

Volná místa Benešov Volná místa technika a elektrotechnika Benešov

Lokalita pracoviště: Benešov, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SOU/SŠ vzdělání
* Alespoň okrajová znalost spediční nebo mezinárodní dopravy
* Znalost práce na PC
* Angličtina pro denní komunikaci podmínkou

Nabízíme

Máte už zkušenosti z mezinárodní dopravy nebo spedice a chcete se stát součástí mladého kolektivu s mezinárodním zázemím? Angličtina pro Vás není překážkou?

Pošlete nám Váš životopis k posouzení, hledá se:

DISPEČER DOPRAVY ( OKOLO 45.000 Kč)

* Možnost pravidelného Homeoffice
* Příspěvek na dopravu
* Zdravotní volno
* Bonusy a prémie
* Profesní růst
* Moderní pracovní prostředí
* Možnost dalšího vzdělávání
* Dotované stravování
* Mladý dynamický team

Místo práce: Divišov

Náplň práce

* Plánováni tras pomocní nejmodernějších technologií
* Pravidelná denní komunikace v angličtině
* Úzká spolupráce s kolegy na pracovišti

Advantage Consulting, s.r.o. Brno

Kontaktní osoba:
Daniela Hůrková