CNC obráběč až 45.000 Kč/měsíc Štětí

Volná místa Štětí Volná místa tvůrčí práce a design Štětí

Lokalita pracoviště: Štětí, Ústecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáme šikovné CNC operátory nebo obráběče kovů do Štětí.
Nástup ihned.

- SOU/SŠ v oboru strojírenství
- zkušenosti jako obráběč kovů nebo CNC operátor výhodou
- možné zaučenína pozici i absolventa
- schopnost práce na směnný provoz
- spolehlivost, samostatnost
- čtení výkresové dokumentace

Nabízíme

- nástupní mzda dle zkušeností kandidáta od 37.000 Kč/měsíc
- odměna za docházku
- stravenkový paušál
- příjemné pracovní prostředí

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Náplň práce

- provádění obráběcích prací dle pracovních postupů, instrukcí a technické dokumentace
- obsluha obráběcích strojů a jiných zařízení
- seřizování, údržba a ošetřování svěřených pracovních nástrojů
- čtení údajů z různých měřících a kontrolních přístrojů k přezkoušení korektního průběhu prác, kontrola
- dodržování vnitřních předpisů, BOZP, PO a HSE

ManpowerGroup s.r.o.

Na Florenci 2116/15
Praha 1
Česko

Kontaktní osoba:
Pavla Schedelbauerová