Finanční ředitel – s fajn rodinným zázemím (až 150.000 Kč) #2385 Brno

Volná místa Brno Volná místa ekonomie/ekonomika Brno

Plat: 90000 - 150000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Vloženo včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• VŠ vzdělání a minimálně 5 let v oblasti controllingu a financí, vedení týmu podmínkou
• Zkušenosti s ekonomikou výrobní společnosti, včetně kalkulací marží
• Excelentní znalost finančního účetnictví a controllingu s důrazem na zavádění efektivních procesů
• Dobrá orientace v daňových zákonech a právní povědomí
• Proaktivní přístup, vynikající organizační a komunikační schopnosti, vyjednávací dovednosti
• Rozhodnost, flexibilita, a týmový duch
• Pokročilá znalost práce s PC, Excel na vysoké úrovni
• Řidičský průkaz sk. B
• Výhodou znalost IS Helios

Nabízíme

• Fajn rodinná společnost, která se nebojí jít do nových výzev
• Každý den u nás je jiný, stereotyp určitě nehrozí
• Týmový kolektiv, kteří rád tráví čas i v rámci plánovaných teambuildingů – lyžovačka na horách nebo sportovní den
• Možnost rozvoje ve firmě – příklady našich zaměstnanců, kteří se v rámci našich společností přesunuli na jinou pozici nebo v rámci své pozice a oddělení vyrostli
• Uvidíte za sebou výsledky a za to budete taky adekvátně ohodnocen
• 2 dny/ročně sick days
• Stravenkový paušál
• Příspěvek na volnočasové aktivity a do zdraví v rámci cefeterie Edenred

Pokud jste připraveni vystoupit ze stínu a stát se klíčovou postavou naší finanční strategie, těšíme se na Vaši přihlášku! Váš talent může být motorem našeho úspěchu.

Náplň práce

• Měsíční a roční uzávěrky: Převezměte kontrolu nad našimi měsíčními a ročními účetními uzávěrkami a zajistěte jejich přesnost a včasnost, včetně konsolidace celé skupiny
• Finanční plánování a reporting: Buďte architektem našich finančních plánů, rozpočtů a pravidelných reportů, které budou klíčové pro strategická rozhodnutí managementu
• Návratnost investic: Aktivně analyzujte návratnost investic a podílejte se na strategických výběrových řízeních
• Podklady pro management: Připravujte detailní finanční analýzy a podklady, které podpoří naše strategické cíle
• Akviziční činnosti: Převezměte iniciativu v akvizičních projektech a analýzách nových příležitostí
• Audit: Vedení a koordinace externích a interních auditů s cílem zajistit maximální transparentnost a dodržování předpisů
• Kalkulace a marže: Spolupracujte s obchodním týmem na tvorbě kalkulací a optimalizaci marží pro maximalizaci zisku
• Ekonomické ukazatele: Nastavujte a monitorujte klíčové ekonomické ukazatele ve spolupráci s řediteli jednotlivých společností
• Vedení účetního a mzdového týmu

Jobs Contact Personal, s.r.o.,

Křenová 69A
Brno

Kontaktní osoba:
Dominika Jechová