SAP specialista s AJ | implementace & customizace Strakonice

Volná místa Strakonice Volná místa informační technologie Strakonice

Plat: 100000 - 140000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Strakonice, Jihočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- zkušenosti na obdobné pozici (implementace a úprava SAP)
- znalost ABAP programování
- schopnost komunikovat v angličtině (psaná i mluvená forma na denní bázi)

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- možnost home office až 3 dny v týdnu
- flexibilní pracovní doba
- sick days
- závodní stravování
- mobilní telefon, notebook
- příspěvek na dopravu
- podpora profesního vzdělávání

Náplň práce

Znáte SAP křížem krážem a ABAP programování je pro vás denní chleba?
Pak pozorně čtěte, protože by tohle mohla být vaše šance zazářit!

SAP SPECIALISTA u nás bude mít na starosti customizaci stávajícího SAP R3 a následný přechod na S4/Hana. Nuda to rozhodně nebude! V rámci ČR je toto samostatná pozice pro mezinárodní výrobní společnost. Angličtinu budete potřebovat na denní bázi, nejen pro komunikaci s nadřízeným. Pozici je možné vykonávat i z částečného home office - 3 dny v týdnu.
Troufnete si? Pak na nic nečekejte a zašlete svůj životopis!

Grafton Recruitment s.r.o.

Palladium, Na Poříčí 3a
Praha 1

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227