Finanční analytik/kontrolor - Břeclavsko (okolo 50.000 Kč)

Volná místa Břeclav Volná místa ekonomie/ekonomika Břeclav

Lokalita pracoviště: Břeclav, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Praxi na obdobné pozici, ideálně z výrobní společnosti
* SŠ vzdělání, ideálně ekonomického směru
* Velmi dobrou znalost MS Excel (kontingenční tabulky)
* Znalost MS Access výhodou
* Angličtinu minimálně B1/B2
* Analytické myšlení, pečlivost

Nabízíme

Chcete pracovat pro celosvětovou společnost s moderním přístupem a zázemím? Máte zkušenosti v oblasti controllingu a financí? Jste tak trochu analytik, domluvíte se anglicky a kontingenční tabulky máte v malíku?

Tak se přidejte k nám do party a pošlete nám Váš životopis ještě dnes!

Mezinárodní výrobní společnost hledá novou posilu na pozici:

FINANČNÍ ANALYTIK/KONTROLOR - BŘECLAVSKO (okolo 50.000 Kč)

* Pružnou pracovní dobu
* Bonusy/prémie
* Dovolenou navíc
* moderní pracovní prostředí, pohodový kolektiv
* zázemí silné nadnárodní společnosti
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Příspěvek na stravování
* Příspěvek na dopravu
* Odborné zaškolení a vzdělávací kurzy

Místo výkonu práce: Břeclavsko

Náplň práce

* Analýza cen výrobků
* Analýza, kalkulace pro stroje a zařízení
* Aktualizace databáze cen výrobků
* Analýza dat, včetně cash flow
* Výpomoc při přípravě ročního rozpočtu

Advantage Consulting, s.r.o. Brno

Kontaktní osoba:
Bc. Nikola Kolářová