Vědec - grantový specialista Liberec

Volná místa Liberec Volná místa technika a elektrotechnika Liberec

Plat: 60000 - 100000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Liberec, Liberecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, univerzitu v Libereckém kraji, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vědec - grantový specialista.

Náplň práce:
* budete ve spolupráci s Oddělením grantové podpory vyhledávat vhodné grantové příležitosti a projektové partnery
* budete koordinovat a vést projektové týmy během přípravy a realizace projektů – vybudujete si vlastní vědecký tým
* budete připravovat a realizovat zakázky smluvního výzkumu
* budete se účastnit stávajících projektů a zakázek v úzké spolupráci s komerčními i akademickými partnery

Požadujeme:
* ukončené doktorské studium (Ph.D., CSc. nebo ekvivalent) přírodovědného, technologického nebo materiálového směru
* dlouhodobou vědecko-výzkumnou praxi
* zkušenosti s přípravou a vedením vědecko-výzkumných projektů
* znalost českého a anglického jazyka minimálně na úrovni C1
* vysokou míru invence a kreativity

Nabízíme:
* pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, v návaznosti na úspěšnost v přípravě a realizaci projektů
* ke sjednané mzdě možnost příplatku nebo výkonnostní odměny
* práci v laboratořích se špičkovým přístrojovým zázemím
* 6 týdnů dovolené
* pružnou pracovní dobu, s možností částečné práce z domova
* možnost využívat pro Vaše dětský koutek pro děti batolecího věku a příměstské tábory
* ubytování v blízkosti pracoviště v univerzitních ubytovacích kapacitách
* Multisport kartu, sportování zdarma na sportovištích TUL
* příspěvek na penzijní připojištění
* nejrůznější teambuildingové a společenské akce
* lokalita: Liberec

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Na Kozačce 1289/7
Praha 2 - Vinohrady

Kontaktní osoba:
personální konzultant