Manažer / Manažerka exportu. Pardubický kraj. Pardubice

Volná místa Pardubice Volná místa obchod a prodej Pardubice

Plat: 80000 - 100000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro svého zákazníka v Pardubickém kraji hledám vhodného kandidáta / kandidátku na pozici:

MANAŽER EXPORTU / MANAŽERKA EXPORTU – TOP Prémiový Produkt

Chcete být součástí úspěchu, který má mezinárodní respekt a důvěru?
Chcete jej aktivně a promyšleně rozvíjet?
Baví vás cestování, vyjednávání a obchodní výzvy v segmentu B2B s přesahem do individuálního TOP B2C na zahraniční prestižní úrovni?

Segment exportní činnosti je TOP produkt wellness a zdravého životního stylu, produkt poskytující vedle mimořádně vysoké technologické kvality vysokou odporu zdravého životního stylu, stejně kvalitní vysokou míru relaxačních služeb jako podpory psychického a fyzického životního balance.

Jaká bude Vaše mise na pozici Manažera / Manažerky exportu:
• Nastavování exportní strategie pro prémiový B2B trh v zahraničí
• Vyhledávání nových partnerů zejména v oblasti Střední a Západní Evropy a Blízkého Východu
• Budování dlouhodobých vztahů s dealery a distributory, aktivní podpora na zahraničních trzích
• Řízení menšího exportního týmu a projektový management na vysoké úrovni
• Aktivní účast na mezinárodních veletrzích a akcích

Požadujeme:
• Zkušenosti s B2B exportem (ideálně v oblasti prémiových produktů)
• Výbornou angličtinu pro obchodní jednání, výbornou znalost českého jazyka slovem i písmem v úrovni rodilý mluvčí
• Silné manažerské a komunikační schopnosti
• Ochotu cestovat a řidičský průkaz sk. B

Velkou výhodou bude technologický / technický potenciál pro relevantní partnerské postavení k firemnímu vývoji, výrobě produktů. Očekává se vedle obchodního backgroundu také schopnost komunikovat s lidmi z výroby, vývoje, konstrukce, kvality a vytvářet tak kompaktní sehraný a silný tým

Co nabízíme:
• Práci pro mezinárodně uznávanou a úspěšnou značku s výborným brandem
• Finanční ohodnocení s variabilní složkou a neomezeným potenciálem růstu. Nástupní fixní plat v kontextu potenciálu 80 - 100.000 Kč. Variabilní relevantní finanční hodnocení průběžně měsíčně a kvartálně. Systém je nastaven kvalitně a reálně
• Služební automobil vyšší třídy respektující úroveň exportní pozice i k soukromým účelům
• Silné firemní hodnoty a vstřícnou atmosféru firmy. Nadstandardní prostor pro seberealizaci, pro Vaše ambice, roli v strategickém plánování zahraniční expanze produktu
• Další benefity: vzdělávání, teambuildingy, penzijní připojištění

Co Vás bude odlišovat?

Budete mít jedinečnou příležitost utvářet budoucnost exportního oddělení prémiových produktů s širokým mezinárodním dosahem.
celosvětovým dosahem.

Tento produkt představuje segmentovou špičku na trhu a nabízí vám mimořádnou volnost ve vytváření obchodní strategie.

Vaše práce přímo ovlivní růst a rozvoj značky v klíčových globálních regionech.

Očekáváme od vás schopnost prolomit trh a získat výsadní postavení mezi elitními distributory.

Pokud chcete vést inovativní obchodní expanzi, máte drive a toužíte po globálním dopadu, toto je příležitost, která čeká na vás!

Pokud Vás tato pozice zaujala a máte relevantní praxi, potenciál a úspěchy v segmentu export kontaktujte mě:

lavicka@mc-triton.cz tel. 724 960 978

Uvítám a budu rád za doprovodný komentář k Vaší praxi, úspěchům a Vašemu potenciálu obchodovat v zahraničí.

TRITON Hunters, spol. s r.o.

Evropská 846/176 a
Praha 6

Kontaktní osoba:
Mgr. Ing. Luděk Lávička