Servisní technik | vysoké mýto

Volná místa Vysoké Mýto Volná místa výroba Vysoké Mýto

Plat: 33000 - 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Vysoké Mýto, Pardubický
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- vzdělání technického zaměření
- schopnost práce s PC (vystavování protokolů a psaní e-mailů)
- ochotu cestovat (v rámci ČR) – každý den
- ochota k občasnému přespání mimo domov
- ŘP skupiny B
- manuální zručnost
- časovou flexibilitu, komunikativnost, samostatnost, aktivní přístup

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- flexibilní začátek / konec pracovní doby
- stravenky/příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní/životní připojištění
- mobilní telefon, notebook
- možnost kariérního růstu

Náplň práce

Co tě na pozici čeká:

- pravidelné kontroly a zkoušky funkčnosti stabilních hasicích zařízení
- drobné servisní úkony spojené s pravidelnou údržbou strojní a elektro stabilních hasicích zařízení

Grafton Recruitment s.r.o.

Palladium, Na Poříčí 3a
Praha 1

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227