Přípravář výroby s přesahem do nákupu (50 - 60.000 Kč) Přerov

Volná místa Přerov Volná místa nákup Přerov

Plat: 50000 - 60000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Přerov, Olomoucký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* vzdělání v technickém oboru
* praxe na obdobné pozici
* AJ na komunikativní úrovni
* znalost výkresové dokumentace

Nabízíme

* 13. plat
* flexibilní pracovní doba a možnost home office
* 27 dní placeného volna
* firemní notebook i telefon
* práce v moderním kancelářském prostředí
* jazykové kurzy
* příspěvek na penzijní pojištění
* firemní stravování
* a další...

Náplň práce

Přidejte se do našeho týmu! Momentálně hledáme kolegu, který se s námi bude podílet na tvorbě nových projektů. Jsme specialisti v oblasti vývoje a montáže strojů, takže zde uplatníte své technické i jazykové znalosti. Zašlete nám svůj životopis a udělejte krok správným směrem pro svoji kariéru.

* kalkulace výkresových dílů v interním systému
* práce s výkresovou dokumentací
* spolupráce při návrzích ideálního řešení a cenové indikaci
* vyhledávání a nákup vhodných materiálů
* komunikace v anglickém jazyce

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Křenová 531/69a
Brno

Kontaktní osoba:
Lenka Urbanová   +420 725 439 318