Technolog výroby, elektro-automatizace (35 - 45.000 Kč) Třebíč

Volná místa Třebíč Volná místa technika a elektrotechnika Třebíč

Plat: 35000 - 45000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Třebíč, Vysočina
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ / VŠ vzdělání v oboru elektrotechnika, informační technologie, mechatronika nebo relevantní
* praxe na obdobné pozici - zavádění výroby a technolog (ideálně v oboru elektrotechnika)
* zkušenosti s vedením projektů - výhodou
* AJ - B1, schopnost komunikovat s kolegy
* zodpovědnost, spolehlivost

Nabízíme

* platové ohodnocení odpovídající zkušenostem
* finanční bonusy, 13. plat
* týden dovolené navíc + Home office
* vzdělávací kurzy + školení
* smlouva na dobu neurčitou
* systém kafetérie, občerstvení v zaměstnání
* příspěvky na další vzdělání
* firemní teambuildigové akce
* kariérní příležitost
* pracoviště: Třebíč a okolí

Náplň práce

Hledáme technologa . Nabízíme příležitost podílet se ve výrobě na implementaci nových technologií a zlepšování procesů. Pozice je vhodná pro kandidáta, který přijde a bude konat.

* zlepšení efektivity výrobních linek, implementace změn
* vyhodnocení dat a návrhy nápravných opatření
* projekty zaměřené na nové technologie ve výrobě - čidla, strojové vidění, roboty
* správa výrobní dokumentace
* provádění auditů, školení, BOZP
* sledování výsledků, reporting

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Křenová 531/69a
Brno

Kontaktní osoba:
Petra Malcovská   +420 602 644 138