Elektrokonstruktér - prototypů (40 - 55.000 Kč) Třebíč

Volná místa Třebíč Volná místa technika a elektrotechnika Třebíč

Plat: 40000 - 55000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Třebíč, Vysočina
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* VŠ elektrotechnická
* vyhlášku 50 nebo nařízení vlády č. 194/2022 §7
* praxe ve vývoji/elektrokonstrukce vítána
* znalost slaboproudé elektrotechniky
* výhodou zkušenost s programem EPLAN

Nabízíme

* zázemí moderní společnosti
* individuální adaptace - žádné hození do vody
* během roku bonusy, 13. plat
* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na stravné
* příspěvek na penzijní připojištění
* notebook a telefon
* přátelský kolektiv, který často pořádá společné akce
* lokalita: Třebíč a okolí

Náplň práce

Jste tvořivý typ? Baví vás přicházet se zajímavými řešeními? Tak hledáme právě Vás - posilu do týmu. Čeká Vás různorodá a zajímavá práce, moderní zázemí s veškerým komfortem a kolegové, kteří rádi pomohou anebo podniknou společnou akci!

* navrhování elektrických systémů pro výrobu, výrobní linky, sběr procesních dat
* oživení a testování funkčnosti zařízení
* spolupráce napříč celou firmou
* analytické myšlení

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Křenová 531/69a
Brno

Kontaktní osoba:
Petra Malcovská   +420 602 644 138