Kuchař/kuchařka Vzdělávací zařízení Policie ČR v Čeperce Čeperka

Volná místa Čeperka Volná místa gastronomie Čeperka

Lokalita pracoviště: Čeperka, Pardubický
Vloženo včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Požadované vzdělání: vyučení v oboru kuchař, praxe výhodou, ale zaučení možné naším kuchařem.
Osobní a morální předpoklady: zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, zdravotní způsobilost, schopnost komunikace a jednání s lidmi.

Nabízíme

Finanční ohodnocení: dle započitatelné praxe, po zapracování osobní příplatek, případné ohodnocení formou odměn.
Další informace: nabízíme dovolenou 5 týdnů a 5 dní indispozičního volna, příspěvek z FKSP na dovolenou a na produkt spoření na stáří; soboty, neděle a státní svátky volné.

Náplň práce

Informace o pracovním místě: Jedná se o práci při výrobě a výdeji hlavních jídel a moučníků. Dále při výrobě nápojů, polévek a příloh k hlavním jídlům. Čištění zeleniny, provádění denního úklidu a dezinfekce kuchyně. Ostatní práce spojené s kuchyňským provozem.

Pracovní úvazek: plný, nástup možný ihned, případně po dohodě.

Ministerstvo vnitra

Strojnická 27
61800 Praha

Kontaktní osoba:
Michaela Reichertová