Key Account Manager námořní doprava Praha

Volná místa Praha Volná místa služby Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Koho hledáme?
- ZKUŠENÉHO Key Account Managera v námořní dopravě je zásadním požadavkem
- Plynulá znalost anglického jazyka pro Vás bude klíčová pro komunikaci s partnery
- Schopnost budovat silné vztahy – bez toho se neobejdete
- Výborné komunikační schopnosti - prezentace služeb, vyjednávání
- Schopnost samostatné práce – stanovovat si cíle, hledat řešení
- Proaktivita – hledáte nové příležitosti pro rozvoj obchodu

Nabízíme

- flexibilní pracovní doba
- možnost home office
- příspěvek na dopravu
- stravenky
- 5 týdnů dovolené
- cafeterie
- odměna za pracovní výročí
- odměna za doporučení zaměstnance

Náplň práce

Jste zkušený Key Account Manager pro NÁMOŘNÍ dopravu?
Vedete jednání v anglickém jazyce?
Umíte si jasně nastavit cíle a plán?

Hledáme Key Account Managera, který má již silné kontakty v námořní dopravě.
Vaše práce bude:
- Rozvíjet již stávající zákazníky a budování silných vztahů
- Zajišťovat nové obchodní příležitosti
- Zodpovědnost za růst obratu a zisk
- Plánování strategie a plánů u klíčových zákazníků
- Sledování trhu a zjištění nových obchodních příležitostí
- Proaktivně zajištovat nové služby pro naše stávající klienty

Grafton Recruitment s.r.o.

Palladium, Na Poříčí 3a
Praha 1

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227