Manažer projektů - stavby (35-40.000 KČ) Jihlava

Volná místa Jihlava Volná místa výroba Jihlava

Lokalita pracoviště: Jihlava, Vysočina
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ/VŠ vzdělání ve stavebním oboru
* ŘP sk. B - ochota cestovat v rámci ČR
* Znalost práce s technickou dokumentací
* AJ - výhodou
* Proaktivní přístup, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme

Ideální příležitost pro absolventy či juniory! Máš vystudovanou stavebku a troufneš si vést zakázky? Hledáš příležitost, kde můžeš uplatnit svůj potenciál? To jsi tady správně! Hledáme posilu do týmu na pozici:

MANAŽER PROJEKTŮ - STAVBY (35-40.000 KČ)

* 25 dní dovolené
* Pružná pracovní doba
* Vzdělávací kurzy a školení
* Mobil a notebook
* Příspěvek na stravné
* Příspěvek na pojištění

* Lokalitu: Jihlava

Náplň práce

* Řízení zakázek
* Podílení se na zpracování projekční dokumentace
* Dodržování časového a finančního harmonogramu
* Technický dozor při realizacích
* Dohled a vedení pracovních týmů na stavbách
* Komunikace s ost. odděleními, zákazníky, dodavateli

Advantage Consulting, s.r.o. Brno

Kontaktní osoba:
Mgr. Andrea Čábelová