Pracovník(ce) úklidu - až 33 200Kč! Kladno

Volná místa Kladno Volná místa logistika a doprava Kladno

Plat: 26220 - 33220 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Kladno, Středočeský
Vloženo před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

-vzdělání není podstatné
-spolehlivý, zodpovědný a loajální přístup
-dochvilnost a pracovitost
-zdravotní způsobilost
-uvítáme zkušenosti s úklidem
-trestní bezúhonnost

Nabízíme

-smluvní vztah na HPP (pracovní smlouvu)
-nerovnoměrně rozloženou pracovní dobu v čase od 06:00 – 14:30h
-zaškolení na pracovišti
-možnosti záloh ze mzdy po určité odpracované době
-zázemí silné a stabilní společnosti
-odměny za loajalitu
-dovolenou navíc po odpracovaných letech
-benefity: Permanentky do ZOO Praha, Aquaparku Kladno nebo Jump Parku
-přátelské pracovní prostředí, kde si vážíme každého člena týmu

Náplň práce

Hledáme spolehlivé a zodpovědné kolegyně a kolegy na pozici:

Jsme dynamická firma zaměřená na úklidové služby, údržbu zeleně a zimní údržbu. Naše společnost si zakládá na spolehlivosti, pečlivosti a přátelském pracovním prostředí. Připojte se k nám a staňte se součástí stabilního týmu, kde si vážíme každého zaměstnance.

Místo výkonu práce:
Kladno a okolí, dle realizace zakázek, možné výjezdy i v rámci ČR.

Pracovník(ce) úklidu se strojem.

Požadujeme: Řidičský průkaz
Náplň práce: Ruční a strojový úklid hal, garáží i administrativních budov.
Mzda: Až 33 220 Kč/měsíc

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Huťská 371
Kladno

Kontaktní osoba:
Kateřina Hondlová