Specialista na manipulaci a distribuci zásilek Plzeň

Volná místa Plzeň Volná místa ostatní Plzeň

Plat: 175 - 200 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Plzeň, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* 18 let
* fyzickou zdatnost
* pravidelnou docházku
* aktivní přístup k práci
* dodržování interních předpisů
* schopnost domluvit se v ČJ

Nabízíme

* dohoda o pracovní činnosti
* 175Kč/hod + příplatky za noční + bonus za odpracování směny od 3 hodin
* nástup ihned
* možnost záloh a vyplacení ještě před Vánoci
* přátelský kolektiv, férové jednání

Náplň práce

Hledáme šikovné brigádníky na noční směny do logistického centra v Plzni! Pracuje se od 3:00 do 8:00 a za tuto krátkou chvíli si vyděláš až 1 000 Kč! Pokud ti nevadí noční směny alespoň 2-3x týdně (mimo víkend) a jsi fyzicky zdatný, přidej se k nám! Čeká tě práce s malými balíčky, ale i těžšími zásilkami (např. krabice plná knih), takže je důležité, aby ti pohyb nebyl cizí.
Ozvi se ještě dnes a vydělej si u nás i na vánoční dárky.
* jedná se o třídění balíků dle čísel rozvozových tras, manipulace s balíky, nakládání na pás
* začátek směny ve 3:00 hod
* konec směny cca v 8: 00 hodin (dle objemu zakázek)
* pracovní doba je Po-Pá, můžeš si domluvit konkrétní dny, je však potřeba docházet včas a pravidelně!
* místo výkonu práce: Plzeň - Borská pole

Hofmann Wizard s.r.o. Import

Kontaktní osoba:
Martin Kozák