Obchodní zástupce v oboru strojírenství, elektro či automatizace Pardubice

Volná místa Pardubice Volná místa obchod a prodej Pardubice

Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Vloženo před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání (ideálně technického směru).

Min. 5 let praxe v oblasti obchodu strojírenství, elektro či automatizace apod.).

Skvělé komunikační a vyjednávací schopnosti.

Řidičský průkaz sk. B s ochotou cestovat.

Znalost angličtiny slovem i písmem pro obchodní jednání nutností

Nabízíme

Stabilní českou firmu s dlouholetou tradicí.

Služební automobil k soukromým účelům, notebook a mobilní telefon.

Možnost pružné pracovní doby a práce z domova.

Firemní stravování za zvýhodněné ceny.

20 dní dovolené + 5 dní placeného volna.

Výuka angličtiny zdarma v pracovní době.

Firemní odměny k životním jubileím.

Nástup možný ihned nebo dle dohody

Mzda k jednání dle zkušeností

Náplň práce

Udržování a rozvoj vztahů se stávajícími zákazníky.

Aktivní akvizice nových zákazníků.

Příprava a vedení obchodních jednání až po uzavření kontraktu.

Spolupráce s technickým a servisním týmem.

Marketingová podpora a účast na veletrzích, konferencích.

Sledování trhu a identifikace nových trendů.

FreeCon s.r.o.

Dělnická 363/12
Proboštov

Kontaktní osoba:
Jiří Miča   +420 731 488 853