Čašník / Čašníčka / Pomocná čašníčka v Luxusnom Wellness hotely _ Plne hradené ubytovanie Dahn

Volná místa cestovní ruch a hotelnictví Dahn

Lokalita pracoviště: Dahn, Zahraničí
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Nemecký jazyk - min. úroveň A2 - podľa úrovňe znalosti nemčiny môžete pracovať ako čašník / čašníčka alebo pomocný čašník / pomocná čašníčka
- Prax
- Spoľahlivosť a tímová spolupráca
- Čistý register trestov

Nabízíme

- PLNE HRADENÉ UBYTOVANIE - v pekných apartmánoch hotela
- NEMECKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA, nemecké sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
- TOP lokalita, TOP pracovné prostredie
- Rodinná atmosféra
- STABILNÁ PRÁCA

Vrchný čašník je z Českej republiky a pomôže pri zaučení.
Zmluva priamo s hotelom.

Náplň práce

Podľa úrovne nemeckého jazyka a skúseností možete pracovať ako:
- Čašník / čašníčka v hotelovej reštaurácii
- Pomocný čašník / pomocná čašníčka v hotelovej reštaurácii

Miesto výkonu práce :
- DAHN - malé mesto v spolkovej krajine Porýnie-Falcko v západnom Nemecku. Nachádza sa v turisticky vyhľadávanom Falckom lese a v okolitej prírode Dahnských skál, len pár km od Francúzskych hraníc.

Hotel sa nachádza v nádhernom prostredí nemeckého údolia Rhön a ponúka luxusné ubytovanie spojené s relaxačnými a wellness službami. Hotel je ideálnym miestom pre oddych aj aktívnu dovolenku vďaka svojej blízkosti k prírodným rezerváciám a možnostiam outdoorových aktivít. Ponúka komfortné izby, reštauráciu s regionálnou kuchyňou a moderné wellness centrum.

MZDA:
- Nástup = 14,00 € / hod. brutto
- + Prepitné (čašník / čašníčka)

Areon Services GmbH

Adalperostraße 80
Ismaning
Německo

Kontaktní osoba:
Pracuj v Nemecku