Pracovník v logistice Liberec

Volná místa Liberec Volná místa logistika a doprava Liberec

Lokalita pracoviště: Liberec, Liberecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SOU nebo SŠ vzdělání
* ŘP sk. B podmínkou
* znalost práce na PC – MS Office, IS Helios nebo SAP výhodou
* praxe v oboru výhodou
* časová flexibilita, samostatnost, spolehlivost, komunikativnost

Nabízíme

* pouze noční směny v čase 22-6hod nebo pouze denní směny v čase 6-18hod
* individuální přístup
* práci v přátelském kolektivu
* zakázková výroba
* spolupráci s moderními technologiemi
* motivující mzdové ohodnocení
* nadstandardně placené přesčasy
* příspěvek na dopravu zohledníme zkušenosti atraktivními benefity (stravenky, příspěvek na dopravu, dovolená navíc,...)
* místo výkonu práce - Liberec

Náplň práce

Pro našeho zákazníka, který se zabývá výrobou technologických zařízení pro výrobu čipů v Liberci, hledáme pracovníka do logistiky.
* Příprava materiálu pro montáž v čistých prostorech
* Kompletace nakupovaného materiálu a vyráběných dílců dle pracovních postupů
* Odesílání reportů o kompletnosti předávky a urgence nepředaných dílů
* Tisk dokumentace pro jednotlivé projekty
* Systémové změny umístění výrobních příkazů při fyzickém přemístění materiálu pomocí přenosných terminálů
* Čištění, balení a manipulace s díly
* Aktivní podíl na každodenním chodu oddělení, poskytování podpory kolegům

Hofmann Wizard s.r.o. Import

Kontaktní osoba:
Pavlína Šiklová