Projektant /ka junior stavební či strojní Vysoké Mýto

Volná místa Vysoké Mýto Volná místa stavebnictví Vysoké Mýto

Plat: 28000 - 33000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Vysoké Mýto, Pardubický
Vloženo před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Min. SŠ vzdělání technického směru (stavební či strojní)
Chuť pracovat s vyspělým technickým produktem
Znalost technického kreslení v AutoCAD podmínkou
Znalost SpriCAD ev. HydraCAD vítanou výhodou, ne však podmínkou
Časovou flexibilitu (občasně i v terénu a na stavbách)
Technické a prostorové cítění
Pečlivost, spolehlivost, loajalitu, komunikativnost
Znalost anglického jazyka vítána
Řidičský průkaz sk. B a ochota k cestování

Nabízíme

5 týdnů dovolené
Flexibilní pracovní dobu (s pevným blokem 8:00-14:00 hod)
Přátelskou firemní kulturu
Možnost uplatnění zkušeností
Další rozvoj v rámci společnosti
Nástupní měsíční mzda od 28.tis. Kč/hr. + stravenkový paušál 110 Kč/směnu

Náplň práce

Projekční práce v AutoCAD 2010 a vyšší
Práce v SpriCAD (hydraulické výpočty)
Zpracování projekční dokumentace
Tvorba mat. kusovníků/výkazu výměr pro logistiku a výrobu (prefabrikace)
Účast na autorském a technickém dozoru při realizacích na stavbách apod.

FreeCon s.r.o.

Dělnická 363/12
Proboštov

Kontaktní osoba:
Jiří Miča   +420 731 488 853