Projektový manažer (ve stavebnictví) - junior Vysoké Mýto

Volná místa Vysoké Mýto Volná místa management Vysoké Mýto

Lokalita pracoviště: Vysoké Mýto, Pardubický
Vloženo před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Min. SŠ vzdělání technického směru (ideálně SŠ stavební)
Orientaci ve výkresové dokumentaci, technické a prostorové cítění
Základní znalost programu AutoCAD výhodou (nikoliv podmínkou)
Alespoň základní zkušenosti ze stavebnictví
Administrativní a komunikační dovednosti
Komunikativní znalost anglického jazyka vítána
Řidičský průkaz sk. B + ochotu k cestování (častá osobní přítomnost v terénu/na stavbách)
Časovou flexibilitu
Aktivní a pozitivní přístup k práci, vysoká zodpovědnost a samostatnost

Nabízíme

5 týdnů dovolené
Flexibilní pracovní dobu (s pevným blokem 8:00-14:00 hod)
Přátelskou firemní kulturu
Možnost dalšího rozvoje a kariérního růstu v rámci společnosti
Stravenkový paušál 110 Kč/směnu
Nástupní mzda dle zkušeností do 40.000,-

Náplň práce

Projektové řízení zakázek v rámci ČR
Autorský a technický dozor při realizaci na stavbách
Zodpovědnost za efektivní a metodické vedení montážních týmů v realizaci
Odpovědnost za zajištění materiálu ve spolupráci s logistikou
Spoluúčast na vypracování technického řešení
Spoluúčast na zpracovávání projekční dokumentace
Koordinace a přímé vedení subkonktraktorů dle jednotlivých projektů v realizaci
Komunikace se zákazníky, účast na obchodních jednáních
Efektivní řízení finančních nákladů projektu - odpovědnost a reporting vedení společnosti

FreeCon s.r.o.

Dělnická 363/12
Proboštov

Kontaktní osoba:
Jiří Miča   +420 731 488 853