Vedoucí nákupu| uherskohradišťsko Uherský Ostroh

Volná místa Uherský Ostroh Volná místa nákup Uherský Ostroh

Plat: 65000 - 70000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Uherský Ostroh, Zlínský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- min. SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
- znalost AJ nebo NJ alespoň na úrovni B2 (denní komunikace s dodavateli v zahraničí)
- zkušenosti na obdobné pozici alespoň 3 roky podmínkou
- zkušenosti s vedením lidí

Nabízíme

- 13. plat
- 25 dnů dovolené
- stravenky
- mobilní telefon + firemní tarif
- pravidelné firemní akce

Náplň práce

Máš zkušenosti v oblasti nákupu? Dokážeš nalézt vhodné dodavatele a vyjednat ty nejlepší podmínky? Domluvíš se výborně anglicky nebo německy?

Pak hledáme právě TEBE!

Do výrobní firmy na Uherskohradišťsku hledáme VEDOUCÍHO NÁKUPU.

Náplň práce:
- vedení menšího kolektivu nákupčích
- vyhledávání nových dodavatelů
- komunikace s dodavateli
- vyjednávání podmínek
- komunikace s mateřskou společností
- reporting

Grafton Recruitment s.r.o.

Palladium, Na Poříčí 3a
Praha 1

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227