Projektový inženýr| Jihlava, bez jazyka

Volná místa Jihlava Volná místa výroba Jihlava

Plat: 55000 - 60000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Jihlava, Vysočina
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Min. SŠ vzdělání
- Znalost metodik pro zlepšování procesů a používání analytických nástrojů.
- Schopnost analyzovat a vyhodnocovat data, identifikovat klíčové problémy a navrhovat efektivní řešení.
- Zkušenost s řízením projektů, organizací práce a koordinací týmů
- Dobrá znalost Ipráce v MS Office a ERP systémů

Nabízíme

- Bonusy a prémie
- Závodní stravování
- Vzdělávací kurzy a školení
- Firemní akce a teambuildingy
- Zdravotní volno (sick days)
- Příspěvek na dopravu
- Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
- Sleva na firemní produkty a služby

Náplň práce

Jsi analytický typ a hledáš novou výzvu? Baví tě analyzovat procesy a hledat možnosti vylepšení? U nás ani nebudeš potřebovat angličtinu, jelikož jsme ryze česká společnost. :-)

Co Tě u nás čeká?
Tvým hlavním úkolem bude zaměřit se na procesy v předvýrobní fázi, zahrnující zakládání a zpracování zakázek, přípravu výroby po technické stránce, logistiku, vývoj nových řešení a řízení změn. Tato pozice vyžaduje schopnost efektivně analyzovat stávající procesy a navrhovat jejich zlepšení.

Pracovní náplň:
- Navrhujete nové postupy a optimalizujete ty stávající, aby se zvýšila jejich stabilita a efektivita
- Analyzujete jak výrobní, tak nevýrobní procesy a identifikujete možnosti pro jejich vylepšení
- Pravidelně sledujete a vyhodnocujete výkonnost procesů
- Řídíte projekty zaměřené na implementaci nových systémů a procesů nebo na zlepšení těch stávajících
- Spolupracujete s ostatními odděleními i externími partnery na dosažení stanovených cílů
- Školíte zaměstnance v nových postupech a technologiích
- Poskytujete technickou podporu a pomáháte při řešení problémů spojených s provozem

Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.

Žižkova 1683/13
Jihlava

Kontaktní osoba:
Lenka Konopíková