Kvalitář - flexibilní pracovní doba Polná

Volná místa Polná Volná místa kvalita a kontrola jakosti Polná

Plat: 40000 - 45000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Polná, Vysočina
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Technické vzdělání je výhodou
- Praxe v oblasti kvality alespoň 1 rok
- Znalost nástrojů kvality a jejich používání
- Dobré komunikační dovednosti
- Znalost práce na PC

Nabízíme

- Flexibilní pracovní doba (volitelný začátek a konec)
- Příležitost pracovat občas z domova
- Stravování v závodní jídelně
- Zdravotní volno (sick days)
- Příspěvek na dopravu
- Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
- Možnost účasti na vzdělávacích kurzech a školeních
- Firemní akce a teambuildingy
- Sleva na firemní produkty a služby

Náplň práce

Baví Tě oblast kvality a jsi i zároveň zaměřený/-á na procesy? Máme zcela novou pozici!

Čti dál, co od Tebe očekáváme:
- Tvorba technologických postupů pro výrobky, stroje a pracoviště
- Tvorba kontrolních metod a standardů kvality
- Vedení jednání ohledně kvality
- Realizace a vyhodnocování interních zkoušek a tvorba protokolů
- Spolupráce na vývoji nových projektů, interních změnách, inovacích a investičních plánech
- Nápravná opatření prostřednictvím PDCA cyklu a 8D reportů
- Analýza interních neshod a vyhodnocování výrobních dat.
- Neustálé zlepšování kvality pomocí metodiky PDCA

Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.

Žižkova 1683/13
Jihlava

Kontaktní osoba:
Lenka Konopíková