Asistent dispečera kamionové dopravy vhodné i pro juniorní kandidáty České Budějovice

Volná místa České Budějovice Volná místa logistika a doprava České Budějovice

Plat: 35000 - 40000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: České Budějovice, Jihočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, významnou českou společnost s více než 25letou historií a jedním přímým vlastníkem působící v oboru dopravy, hledáme z důvodu rozšiřování nového kolegu či kolegyni na pozici ASISTENT DISPEČERA KAMIONOVÉ DOPRAVY.

Náplň práce:
* Monitorování provozu
* Administrativní činnost
* Obalové hospodářství
* Zastupování a podpora hlavního dispečera
* Implementace informačního systému
* Kontrola přepravních dokumentů

Požadujeme:
* Uživatelskou znalost práce na PC (především základně MS office, EXCEL)
* Chuť do práce a flexibilitu
* Zdravý „selský“ rozum
* Odolnost vůči stresu
* Schopnost práce ve větším kolektivu (25 lidí na daném oddělení) – nekonfliktní typ
* Naopak NENÍ ROZHODUJÍCÍ: vzdělání, praxe ani jazyková vybavenost

Nabízíme:
* STABILITU – stabilitu velké a úspěšné české společnosti
* JISTOTU – jistota stabilní práce
* TRANSPARENTNÍ MZDA 35 000 – 40 000 Kč
* STÁTÝ PRACOVNÍ POMĚR na HPP
* PRACOVNÍ DOBA: standard je PO – PÁ 08:00 – 16:30 hod., flexibilně však dle množství práce v daný den
* BENEFITY – mobilní telefon, notebook, závodní stravování, firemní oblečení, zaměstnanecké slevy, možnost rozšíření ŘP o skupiny C+E a možnost zajištění profesního průkazu, vše na náklady společnosti, jazykové kurzy AJ a NJ a další věrnostní odměny pro zaměstnance (v případě oboustranné spokojenosti lze domluvit téměř vše)
* MÍSTO VÝKONU PRÁCE: České Budějovice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Na Kozačce 1289/7
Praha 2 - Vinohrady

Kontaktní osoba:
personální konzultant