Dělník s VZV - ranní směny, nástup od 1.12. Blučina

Volná místa Blučina Volná místa logistika a doprava Blučina

Plat: 28500 - 31500 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Blučina, Jihomoravský
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- zkušenosti s obsluhou VZV (oprávnění zajistíme)
- pracovistost, spolehlivost, aktivní přístup
- trestní bezúhonnost

Nabízíme

- stabilní zaměstnání s jistotou výplaty vždy do 15. dne v měsíci
- práce pouze na ranní směnu od 6:30 - budete mít více volna pro sebe, své koníčky, rodinu a vše co, rádi děláte
- jezdí k nám veřejná doprava, takže se k nám jednoduše dostanete
- práce u nás není jednotvárná, takže vás nebude nudit
- budeme se k vám chovat vstřícně a s respektem - vše je o vzájemné důvěře, která když bude fungovat, tak se dá na všem domluvit
- nastoupit můžete od 1.12.2024, my se vám budeme věnovat, zaučíme vás a po krátké době budete moci pracovat samostatně
- nástupní mzda 28,5 tis. Kč/měsíc, po zapracování 31,5 tis. Kč/měsíc

Náplň práce

- sběr odpadů (papír, plasty),
- obsluha VZV, nakládka na kamion,
- odpady budou v kontejnerech, ty se budou převážet,
- údržba pracoviště,
- dotřiďování plastů

SUEZ Využití zdrojů a.s.

Španělská 1073/10
Praha 2 - Vinohrady

Kontaktní osoba:
Tereza Machotová