Obchodní zást. pro měřící systémy – ČR a SK (až 90.000 Kč) #2383 Brno

Volná místa Brno Volná místa nákup Brno

Plat: 45000 - 90000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Vloženo před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Středoškolské vzdělání
* Zkušenost v obchodě s technickým produktem
* Technický přehled a schopnost prezentovat řešení, které bude pro klienta to nejlepší
* Schopnost ušít nabídku klientovi na míru a budovat dlouhodobé vztahy
* Týmového hráče, který zvládá práci pod tlakem a řeší klientovy požadavky efektivně
* Aktivního řidiče ochotného cestovat v rámci ČR a SK, případně po Evropě
* Schopnost komunikovat s klienty a dodavateli v anglickém jazyce – min. úroveň B1 – slovem, písmen

Nabízíme

* Přátelská společnost s otevřenou firemní kulturou, která se nebojí nových výzev
* Týmový kolektiv, který rád tráví čas na teambuildingových akcích (např. lyžování nebo sportovní dny)
* Možnost kariérního růstu a profesního rozvoje, (příklady kolegů, kteří se ve firmě posunuli na vyšší pozice)
* Finanční ohodnocení dle výkonu
* Služební auto, mobilní telefon a notebook
* 2 dny sick days ročně, stravenkový paušál, a příspěvek na volnočasové aktivity v rámci systému Edenred
* Působení: celá ČR + Slovensko
* Jak se stát součástí týmu?
1. Zašlete nám svůj životopis a my vás kontaktujeme na krátký úvodní telefonát
2. Setkáte se s ředitelem a personalistkou
3. Podstoupíte osobnostní test, abychom zjistili, jak zapadnete do našeho týmu
* Máte odvahu přijmout tuto výzvu a podílet se na růstu firmy? Pokud ano, těšíme se na setkání a na společné budování úspěchu!

Náplň práce

* Aktivní oslovování a osobní jednání u nových i stávajících zákazníků.
* Tvorba cenových nabídek a vedení obchodních jednání
* Zápisy a správa aktuálnosti zákazníků v CRM systému
* Plánování schůzek a událostí v kalendáři

Jobs Contact Personal, s.r.o.,

Křenová 69A
Brno

Kontaktní osoba:
Dominika Jechová