Veterinární asistent/ka ředitele ZOO Tábor

Volná místa ostatní

Plat: 54000
Lokalita pracoviště: Hlavní město Praha
Vloženo před 4 dny

Do týmu ředitele zoologické zahrady v Táboře se sídlem a výkonem práce v Praze hledáme aktivního člověka s výbornými organizačními schopnostmi, který bude mít vysokoškolské vzdělání veterinárního směru a bude mít na starosti organizační řízení celé veterinární části ZOO (nikoliv léčení zvířat v ZOO).

Popis pracovní pozice

Co bude Vaším úkolem:

Vedení veterinárního informačního systému
Příprava vakcinačních a parazitologických plánů pro celou ZOO
Vyhodnocování parazitologických testů, návrhy na podání vhodných anthelmintik a příprava protokolů pro odčervení zvířat
Konzultace atypických terapeutických postupů při léčbě exotických zvířat a komunikace se specialisty ve veterinárním lékařství z celého světa
Komunikace s veterináři českých a světových ZOO
Organizace sekretariátu ředitele zoologické zahrady Tábor s místem výkonu práce v Praze
Organizační zajištění zážitkových programů v ZOO, komunikace s návštěvníky
Účast na výzkumných a publikačních programech ZOO

Co od Vás očekáváme:

VŠ obor veterinární lékařství
Výbornou znalost anglického jazyka
Kladný vztah ke zvířatům
Reprezentativní a diplomatické vystupování
Inteligenci a schopnost empatie
Analytické myšlení, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, odolnost vůči stresu
Výborné organizační a komunikační dovednosti, časovou flexibilitu
Znalost práce na PC (MS Office)
Ochotu se neustále učit

Co Vám nabídneme:

Pestrou práci pro největší jihočeskou a největší soukromou ZOO
Výborné finanční ohodnocení
Profesionální a přátelský kolektiv – jsme tým a táhneme za jeden provaz
Možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů
Neformální dresscode – záleží na Vás, v čem se cítíte nejlépe
Žádný velký open space, jen útulné kanceláře
Atraktivní lokalitu pracoviště v Praze s výbornou dopravní dostupností
Stravenkový paušál
Nadstandardní lékařskou péči za zvýhodněných podmínek
Sportovní vyžití ve volném čase – Multisport kartu
Odměny při životních jubileích
Osobní bezplatné daňové a právní poradenství od zkušených kolegů

Co jinde nezískáte:

Výhodné zaměstnanecké podmínky při koupi bytu (a také zvýhodnění a slevy u našich dodavatelů)
Výhodné zaměstnanecké podmínky při pronájmu bytu

Finanční ohodnocení:

Roční mzda v rozmezí 650.000 – 850.000,- Kč

Zoologická zahrada Tábor a.s.

Tábor – Větrovy, 10
Tábor 2

Kontaktní osoba:
Mgr. Dan Kazda   702 089 280