HR manager | menší společnost | Jihlavsko

Volná místa lidské zdroje Jihlavsko

Plat: 80000 - 100000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Jihlavsko, Vysočina
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Zkušenosti s pozicí HR managera minimálně 3 roky
- Samostatnost a zodpovědnost – nečekáme, že ti budeme muset říkat, co máš dělat, budeš mít volné ruce
- Znalost AJ podmínkou - minimálně na úrovni B2
- Aktivní přístup a chuť měnit věci k lepšímu – hledáme někoho, kdo přichází s nápady a má chuť se neustále zlepšovat
- Výhodou je, když se orientuješ v pracovněprávní legislativě
- Týmového hráče, který se nebojí přijmout zodpovědnost a udělat rozhodnutí

Nabízíme

- Samozřejmě férovou mzdu
- Skutečný vliv na chod firmy – tvůj názor bude slyšet a oceníme tvou iniciativu
- Flexibilitu a prostor pro inovace – očekáváme, že budeš přicházet s nápady, které zlepší naše prostředí
- Příležitost k osobnímu růstu – ať už to bude vzdělávání v HR, nebo rozvoj v jiných oblastech
- Příležitost pracovat v přátelské a rodinné firmě, kde nejsme jen čísla, ale parta lidí, kteří táhnou za jeden provaz
- Příspěvek na stravování
- 5 týdnů dovolené
- 13. plat
- Kafetérie

Náplň práce

Hledáme HR manažera s vizí! Jsi to ty?

Jsi ten typ člověka, který věří, že správný tým dokáže zázraky? Máš zkušenosti s náborem, rozvojem a motivací lidí? Pokud hledáš práci, kde nebudeš jen další kolečko v korporátním soukolí, ale důležitá součást firmy, která má opravdový vliv, pak máme nabídku přesně pro tebe!

Jsme menší, rychle se rozvíjející firma na Jihlavsku a hledáme HR manažera, který nám pomůže vytvářet pracovní prostředí, kde se lidé cítí dobře a podávají nejlepší výkony. Pokud chceš být u strategických rozhodnutí, měnit firemní kulturu a mít skutečný dopad na růst firmy, pak je tahle pozice šitá na míru právě tobě.

Co tě u nás čeká?
- Nábor, který má smysl - Nejen "škrtání v seznamu", ale opravdová práce s lidmi!
- Rozvoj a vzdělávání zaměstnanců - Ať už půjde o organizaci školení, mentoring nebo plánování kariérního postupu, tvou úlohou bude, aby každý mohl naplno využít svůj potenciál.
- Budování firemní kultury - Náš cíl? Vytvořit prostředí, kde se lidé cítí oceněni, motivováni a kde je radost pracovat. Pomůžeš nám formovat firemní kulturu, která podporuje spolupráci, otevřenost a inovace.
- HR administrativa s nadhledem - Samozřejmě i klasické HR procesy – správa personální agendy, příprava pracovních smluv a dohlížení na dodržování zákonných povinností – to vše bude součástí tvé práce. Ale žádná nudná administrativa, tady se dostaneš k jádru věci a budeš součástí každodenního dění.
- Spolupráce s vedením - Tvoje názory a zkušenosti budou důležité při formování HR strategie firmy. Budeš úzce spolupracovat s vedením a pomáhat nám růst – jak v počtu zaměstnanců, tak i ve zlepšování procesů.

Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.

Žižkova 1683/13
Jihlava

Kontaktní osoba:
Veronika Dobrovolná