Vykládka a nakládka poštovních zásilek Plzeň

Volná místa Plzeň Volná místa ostatní Plzeň

Plat: 175 - 200 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Plzeň, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* věk min. 18 let
* schopnost manipulovat s těžkými břemeny
* trestní bezúhonnost
* 100% docházka na domluvené směny
* ochota odpracovat 2-3 směny týdně

Nabízíme

* mzda 175 Kč/hod + noční příplatek
* za odpracování celé směny BONUS 100 Kč.
* dlouhodobou spolupráci na dohodu o pracovní činnosti
* pravidelný výplatní termín (možnost hotovosti i výplaty na účet)
* směny dle domluvy (ranní od 3:00 do 8:00)
* místo výkonu práce v Plzni na Borských polích

Náplň práce

NEMŮŽEŠ SPÁT? Hledáme  brigádníky na pravidelné noční směny v týdnu, do logistiky v Plzni! Pracuje se  Po-Pá od 3:00 do 8:00! Pokud ti nevadí fyzicky pracovat, přidejte k nám! Čeká tě práce s malými balíky, ale i těžšími zásilkami.
* zpracování zásilek (vykládání, nakládání, třízení dle čísel)
* pracuje se  Po-Pá od 3:00 do 8:00 hodin

Hofmann Wizard s.r.o. Import

Kontaktní osoba:
Martin Kozák