Junior projektant - revit (33 - 40.000 KČ) Jablonec nad Nisou

Volná místa Jablonec nad Nisou Volná místa výroba Jablonec nad Nisou

Lokalita pracoviště: Jablonec nad Nisou, Liberecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ vzdělání stavebního nebo strojírenského směru
* zkušenost s projektováním nebo úpravou výkresů
* praxi s AutoCAD, zkušenost s Revit - výhodou!
* komunikativní znalost angličtiny
* ŘP sk. B

Nabízíme

Máte vzdělání stavebního nebo strojírenského směru? Baví vás projektování? Pokud se dorozumíte anglicky, pojďte s námi projektovat odvětrávání!

Prosperující výrobní společnost přijme kolegu/kolegyni na pozici : JUNIOR PROJEKTANT - REVIT (33 - 40.000 KČ)

* 25 dní dovolené
* bonusy a prémie
* příspěvek na stravu
* jazykové kurzy
* flexibilní pracovní dobu
* nástup možný dle dohody

* lokalitu: Vesec

Náplň práce

* úpravy projektové dokumentace
* podpora projektantů
* komunikace s klienty
* technické výpočty

Advantage Consulting, s.r.o. Brno

Kontaktní osoba:
Bc. Natálie Marková