Specialista balení | logistika Nymburk

Volná místa Nymburk Volná místa logistika a doprava Nymburk

Plat: 40000 - 60000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Nymburk, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- min. SŠ vzdělání
- dobrá práce na PC (MS Office)
- ŘP skupiny B (aktivní řidič)
- zkušenost z oblasti logistiky ideálně ve výrobní společnosti
- zkušenosti se systémem SAP výhodou
- jazyk není nutností, pouze výhodou (AJ nebo NJ)

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- 13. a 14. mzda
- dotované stravování na pracovišti
- příspěvek na volnočasové aktivity
- výhodný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky
a další benefity

Náplň práce

Máte zkušenosti z oblasti logistiky? Nebo dokonce přímo z oddělení balení?

Tak se nám neváhejte ozvat! Aktuálně hledáme SPECIALISTU BALENÍ!

Co Vás na pozici čeká?
- Navrhování jednotlivých druhů balení, vytváření, aktualizace balících předpisů, norem za oblast balení a zadávání do systému SAP
- Spolupráce při tvorbě logistických konceptů za oblast balení - provádění nápočtů a kalkulací obalových kont
- Organizace a provádění inventury obalů
- Zodpovědnost za validaci balících předpisů v zákaznických systémech a za evidenci obalových kont
- Provádění validací prvního sériového kusu pro výrobu sériových obalů
- Spolupráce při opravách a optimalizacích obalů - vedení evidence oprav
- Vedení a správa obalových kont

Grafton Recruitment s.r.o.

Palladium, Na Poříčí 3a
Praha 1

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227