Přípravář/ka - dopravní stavby Pardubice

Volná místa Pardubice Volná místa stavebnictví Pardubice

Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Přidejte se k přední mezinárodní společnosti v oblasti dopravní infrastruktury!
Hledáme zkušeného přípraváře pro zapojení se do prestižních stavebních projektů napříč Českou republikou. Připojte se k nám a buďte součástí dynamického týmu, který stojí za realizací významných projektů!

Co vás čeká?

* úzká spolupráce s projektovými manažery a stavbyvedoucími na tvorbě harmonogramů dodávek
* aktivní komunikace a jednání se subdodavateli při výběrových řízeních
* koordinace výběrových řízení a návrh technických podmínek realizace
* společná kontrola nákladů s vedoucím projektu, aby vše běželo podle plánu
* analýza projektové dokumentace a návrh optimalizací
* finanční vyhodnocení jednotlivých výběrových řízení
* vyhledávání a hodnocení nových dodavatelů

Co nabízíme?

* 27 dnů dovolené
* služební automobil i k soukromému využití.
* práce ve stabilní, prosperující stavební společnosti s mezinárodním dosahem
* tým plný přátelských odborníků, kteří se těší na nové výzvy
* spolupráce na významných projektech po celé České republice
* motivační finanční ohodnocení včetně variabilní složky
* možnost dalšího odborného vzdělávání a rozvoje
* multisport karta pro aktivní odpočinek

Co očekáváme od vás?

* vzdělání SŠ/VŠ ve stavebním oboru
* praxe v dopravních stavbách, ideálně se zkušeností s tvorbou ZBV
* výbornou orientaci v technické dokumentaci
* samostatnost, pečlivost, spolehlivost a schopnost pracovat v týmu
* řidičský průkaz skupiny B

Pokud vás lákají velké projekty, skvělý tým a šance profesně růst, neváhejte se přihlásit! Těšíme se na spolupráci!

Randstad HR Solutions s.r.o.

Jungmannova 15
Praha 1

Kontaktní osoba:
Klaudia Szofer