Instalatéři a topenáři Ústí nad Orlicí

Volná místa Ústí nad Orlicí Volná místa tvůrčí práce a design Ústí nad Orlicí

Plat: 30000 - 75000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Ústí nad Orlicí, Pardubický
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Praxe v oboru nebo vyučení v technickém oboru
- Vhodné i pro absolventy v oboru instalatérství nebo plynařství (zaučení a školení)
- Platný řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

- Stabilní příjem s možností prémií ze zakázek
- Poskytnutí automobilu pro pracovní účely
- Pravidelná školení a praktické zaučení pro váš profesní růst
- Přátelský a podporující tým
- Dlouhodobá stabilita v pracovním poměru
- Komunitní atmosféra s ranní kávou
- Možnost nástupu ihned

Typ úvazku: Práce na plný úvazek nebo na živnost
Nástup: Možný ihned nebo dle vzájemné dohody
Odměna: 30 000 – 75 000 Kč / měsíc
Adresa: 17. listopadu 77, Ústí nad Orlicí, 562 01

Náplň práce

- Provádění instalatérských a topenářských prací v okresu Ústí nad Orlicí
- Pracovní doba: 7:00 - 16:00

CRI ameba.eu, s.r.o.

Počernická 699/62, Malešice
Praha 10

Kontaktní osoba:
Michaela Hamplová   725708882