Pracovník vnitřní služby Prachatice

Volná místa Prachatice Volná místa Prachatice

Inzerát z úřadu práce (30122620755)
Plat: od 11000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Pivovarská, Prachatice, Jihočeský
Aktualizováno před 18 dny

Společnost Česká pošta, s.p. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovník vnitřní služby.

Popis pracovní pozice

Ppracovní poměr na dobu určitou za dlouhodobou PN, pracovní doba 14:30 - 18:30, možno i na DPČ nebo DPP.

Náplň práce:
- ukládání balíkových a listovních zásilek
- vyhledávání a příprava balíkových zásilek
- třídění došlých a podaných zásilek
- fyzicky náročnější práce v zázemí
- práce v zázemí pošty
- odpovídající zdravotní stav

Výhody:
- 5 týdnů dovolené
- stravenkový paušál v hodnotě 80,- Kč za odpracovanou směnu
- možnost vstupu do programu Multi Sport
- příspěvek na penzijní připojištění až 6000,- Kč ročně
- možnost profesního růstu (karierní řád, odborné komplexní školení)

Požadujeme:
- uživatelskou znalost práce na PC (interní systém Vás naučíme)
- smysl pro týmovou práci

Kontaktní osoby: Lada Všetečková, vedoucí pošty Prachatice - 739653848