Vývojář testovacích zařízení Liberec

Volná místa Liberec Volná místa technika a elektrotechnika Liberec

Lokalita pracoviště: Liberec, Liberecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru elektrotechniky či strojírenství
* Znalost programování (VBA výhodou)
* Praxe v automobilovém průmyslu minimálně 1 rok, ideálně v oblasti testování
* Schopnost pracovat samostatně i v týmu
* Flexibilitu a dobré organizační schopnosti
* Komunikativní znalost anglického jazyka
* Znalosti z oblasti elektrotechniky výhodou

Nabízíme

* Zázemí silné mezinárodní společnosti
* Pružnou pracovní dobu
* Pracovní poměr na dobu neurčitou
* 25 dní dovolené
* Odpovídající mzdové ohodnocení
* Mobilní telefon
* Dotované obědy s možností výběru ze 7 jídel
* MultiSport kartu za zvýhodněnou cenu
* Výhodný mobilní tarif Vodafone pro zaměstnance a jejich rodiny
* Odměny při pracovních a životních výročích
* Odměny pro dárce krve, vitamínové balíčky, firemní akce
* Jazykové kurzy

Náplň práce

Hledáme zkušeného vývojáře testovacích zařízení
Pro našeho klienta hledáme odborníka na pozici Vývojáře testovacích zařízení, který by se připojil k našemu týmu.
Pokud máte silné technické znalosti a praxi v oblasti testování hardware i software, a rádi byste se podíleli na vývoji testovacích systémů, pak hledáme právě vás.
* Návrh, vývoj a údržba testovacích zařízení (hardware a software)
* Vytváření a implementace testovacích postupů pro výrobky
* Spolupráce s dodavateli na vývoji komponent testovacích zařízení
* Spolupráce s týmem vývoje produktů a inženýry na optimalizaci testovacích procesů
* Správa požadavků na testovací zařízení a jejich implementace
* Zajištění pravidelné preventivní údržby testovacího vybavení
* Řešení technických problémů spojených s testovacím vybavením
* Údržba a opravy stávajících testovacích zařízení
* Zlepšování a automatizace testovacích procesů
* Podpora výroby při diagnostice nových produktů
* Zajištění souladu testovacích zařízení s aktuálními standardy a normami
* Sledování výsledků testů a příprava zpráv pro tým vývoje

Hofmann Wizard s.r.o. Import

Kontaktní osoba:
Martina Tarabášová