Lakýrník/ce mzda od 202 Kč/ hod. Vysoké Mýto

Volná místa Vysoké Mýto Volná místa automobilový průmysl Vysoké Mýto

Plat: 40000 - 47000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Vysoké Mýto, Pardubický
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Výuční list v oboru výhodou, stejně jako praxe (ale není podmínkou)
* Zkušenosti s vedením týmu
* Schopnost pracovat s chemickými látkami
* Práce ve vícesměnném režimu

Nabízíme

* Práci na hlavní pracovní poměr
* Dovolená 25 dnů
* Možný příspěvek na firemní ubytování
* Příplatky za přesčas 30%
* Příplatek za noční směnu 18%
* Příplatky za odpolední směnu 12 Kč/hod.
* Příplatky za víkendy 15%
* Roční odměny
* Variabilní složka mzdy
* Náborový příspěvek
* Dotované stravování
* Individuální odměna 1750 Kč/měs.
* Roční odměna 5200 Kč/rok
Je to na Vás!
Stačí jen vyplnit potřebné údaje a odeslat tak přihlášku k výběrovému řízení nebo volejte na níže uvedené telefonní číslo.

Náplň práce

Pro našeho klienta, největšího zaměstnavatele v regionu zabývajícím se výrobou autobusů, hledáme zručné zaměstnance do provozu ve Vysokém Mýtě. Hledáme Lakýrníka, ale uplatnění u nás najdou také brusiči, svářeči, operátoři lakovací linky, autoelektrikáři a řada dalších profesí.
* Kontrola průběhu lakování
* Zapravování kapek po kataforéze
* Označení vozů pomocí čipů
* Bodové zastříkání míst po kataforéze
* Spuštění programu lakovacího robota/možnost zapracování
* Autonomní údržba

Hofmann Wizard s.r.o. Import

Kontaktní osoba:
Hana Novotná