Category Manager/ Nákupčí - potravinářství Kralupy nad Vltavou

Volná místa Kralupy nad Vltavou Volná místa marketing a reklama Kralupy nad Vltavou

Plat: 50000 - 100000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kralupy nad Vltavou, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, významného výrobce potravin a jedničku v dodávkách potravin do gastronomie a maloobchodu, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Category Manager/ Nákupčí.

Hledáme jak zkušené Garanty nákupu, tak i Nákupčí s jistou zkušeností v oblasti nákupu, kteří mají kladný vztah k potravinám a jídlu obecně. Juniorní kandidáti se do samotného procesu zapojí postupně, a to pod vedením zkušeného Garanta nákupu.

Vaše náplň práce:
Budete mít na starosti správu produktových kategorií a zodpovědnost za jejich růst a úspěšnost na trhu.

* Vyhledávání nových obchodních příležitostí a získávání nových dodavatelů
* Řešení neočekávaných situací na trhu
* Budování vztahů s klíčovými dodavateli a partnery
* Komunikace s ostatními odděleními ve společnosti

Očekáváme:
* SŠ/VŠ vzdělání
* Praxi na pozici Category Managera nebo na obdobné pozici
* Anglický nebo Německý jazyk na pokročilé úrovni C1 podmínkou (jednání s dodavateli), další jazyk výhodou
* Dobrou znalost práce na PC (PowerPoint, Word, Excel apod.)
* ŘP sk. B – aktivní řidič (obchodní jednání u dodavatelů)
* Kladný vztah k jídlu a potravinám obecně
* Přehled o retailovém a gastronomickém trhu, trendech a produktech
* Velmi dobré komunikativní a vyjednávací schopnosti, schopnosti budovat dlouhodobé obchodní vztahy
* Analytické myšlení a schopnost práce s informacemi
* Orientaci na výsledku a dosažení stanovených cílů
* Schopnost řešit nastalé krizové situace

Nabízíme:
* Zázemí největšího distributora potravin v ČR a stabilní zaměstnání
* HPP, plný úvazek, dlouhodobou spolupráci
* Podporu od zkušených kolegů samozřejmostí
* Mzda: 50 000 – 100 000 Kč (dle Vašich zkušeností)
* Firemní auto i k soukromým účelům
* Dotované stravování (jídelna přímo v areálu – 45 Kč/oběd), Kantýna na místě
* Zaměstnaneckou slevu na veškerý sortiment
* 25 dní dovolené
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Očkování proti chřipce
* Slevy při nákupu vozidla
* Výhodné tarify pro rodinné příslušníky
* Kanceláře: Kralupy nad Vltavou (bezproblémové a zdarma parkování u kanceláře)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Na Kozačce 1289/7
Praha 2 - Vinohrady

Kontaktní osoba:
personální konzultant