Specialista/ka IT technické podpory L1/L2/onsite support Praha

Volná místa Praha Volná místa informační technologie Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Administrátorská znalost OS Windows a MacOS (nastavení sítí, tiskáren, instalace programů)
- Znalost síťové komunikace, TCP/IP, Linuxu, SQL
- Ochota učit se novým věcem a vylepšovat procesy
- Analytické myšlení, trpělivost a pečlivost
- Skvělé komunikační dovednosti a přátelské vystupování
- Schopnost se domluvit v angličtině (nemusíš být expert, stačí, že zvládneš základní komunikaci)
- Flexibilitu a chuť občas zažít pracovní adrenalin
- Řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme

- Různorodá práce v české firmě s 27letou historií
- Přátelský kolektiv a nové moderní zázemí v klidné oáze 4 minuty od metra B Palmovka
- Možnost pružné pracovní doby dle vzájemné dohody
- Mobilní telefon, notebook
- Pracoviště vybavené mj. polohovacím stolem až do polohy "práce ve stoje"
- Většina našich vozidel je čiště elektrických
- Pracoviště vybavené výškově polohovacím stolem i pro případnou práci ve stoje
- A ano, skvělá káva každý den je u nás samozřejmostí!
- A v neposlední řadě: Žádný den u nás není stejný...

Náplň práce

- Správa počítačových sítí, serverů a jejich dohled
- Konfigurace síťových zařízení
- Správa koncových uživatelských zařízení
- Podpora koncových uživatelů

TouchWARE, s.r.o.

Sokolovská 385
Praha

Kontaktní osoba:
Drahomíra Vandrovcová