Technik / Projektant TZB Třebíč

Volná místa Třebíč Volná místa stavebnictví Třebíč

Lokalita pracoviště: Třebíč, Vysočina
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ/VŠ vzdělání v oboru stavebnictví nebo strojírenství
* Minimálně 3 roky praxe v oboru
* Pokročilá znalost práce v AutoCADu
* Uživatelská znalost práce s MS Office
* Řidičský průkaz sk. B – občasné služební cesty po ČR

Nabízíme

* Mobilní telefon
* Notebook
* Služební vozidlo
* Příspěvek na stravování
* 3 sick days
* 25 dní dovolené
* MultiSport kartu
* Možnost osobního rozvoje a vzdělávání, včetně jazykových kurzů
* Výhodné nabídky na elektřinu a plyn, odměny za doporučení zákazníka
* Kávu na pracovišti
* Dárky při významných událostech
* Teambuildingy

Náplň práce

Jste rád v kontaktu s lidmi? Ovládáte systém AutoCAD jako profesionál? Máte zkušenosti s projektováním a vytvářením technických zakázek v oblasti TZB?
* Projektování a inženýrská činnost v oblasti TZB
* Zajišťování územních rozhodnutí, stavebních povolení, jednání s úřady a účastníky řízení, příprava smluv a objednávek, správa a archivace dokumentace
* Příprava cenových a technických nabídek v oblasti TZB

Hofmann Wizard s.r.o. Import

Kontaktní osoba:
Michaela Šebestová