Technical sales specialist Praha-západ

Volná místa obchod a prodej Praha-západ

Plat: 55000 - 65000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha-západ, Středočeský
Vloženo před 15 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Technické (popřípadě stavební) nebo odpovícající praxe

Samostatnost a schopnost organizovat svou práci

Komunikativní úroveň anglického jazyka

Základní zkušenosti v CAD softwaru

Nabízíme

Stabilní zázemí společnosti s dlouholetou historií na trhu

Flexibilní pracovní dobu

Pestrou náplň práce, která umožňuje využití anglického jazyka

Týden dovolené navíc

Firemní jídelnu s dotovaným stravováním

Příspěvky na životní pojištění a sportovní aktivity

Zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance

Finanční příspěvky na dovolenou

Jazykové kurzy

Náplň práce

Komunikace a konzultace s klienty ohledně technických specifikací

Tvorba technických podkladů a zpracování nabídek pro nové i stávající projekty

Aktivní podpora prodeje formou technického poradenství

Účast na odborných školeních a obchodních jednáních

Spolupráce s obchodním týmem při realizaci projektů

FreeCon s.r.o.

Dělnická 363/12
Proboštov

Kontaktní osoba:
Vlastislav Šlajch   739 227 981