Technický specialista Příbor

Volná místa Příbor Volná místa strojírenství Příbor

Lokalita pracoviště: Příbor, Moravskoslezský
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

výbornou komunikativní znalost anglického jazyka
technický background
komunikační dovednosti, profesionální přístup, proaktivitu při řešení problémů
orientaci v elektro výkresové dokumentaci
elektro oprávnění - výhodou
dobrá znalost Excelu
zkušenosti z obdobné pozice výhodou

Nabízíme

12% měsíční variabilní složka (již od prvního měsíce) v závislosti na docházce
Jídelna s dotovaným jídlem - nejlevnější MENU 25 Kč + 4 Kč polévka
Penzijní pojištění – 650 Kč/měsíčně
Dovolená 25 dnů
Cafetéria – 4.000 Kč
Firemní akce pro zaměstnance např. rodinný den, garden party a celoroční podpora sportovních aktivit (badminton, fotbal, lyže)
Podpora vzdělávání
Odměny při životním jubileu
Zvýhodněny tarif mobilního operátora i pro rodinné příslušníky

Náplň práce

komunikace se zákazníky (telefonická, emailová) a podpora při řešení technických problémů
objednávání dílů, pomoc při řešení chybových hlášeních, edukace zákazníků
navádění dat do systému
spolupráce s dalšími týmy (sales, customer care, genuine parts)

SPPA group s. r. o.

Razinova 1574/3
Ostrava
ČR

Kontaktní osoba:
Anna Wolfová   420 604 157 367