Mechanik / Elektromechanik Alfa Union, a.s. Praha

Volná místa Praha Volná místa technika a elektrotechnika Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• výuční list nebo maturitu technického směru
• schopnost samostatné práce podle strojírenských výkresů
• manuální zručnost, pečlivost

Nabízíme

možnost dalšího profesního růstu
• možnost podílet se na vývoji prototypů
• motivační balíček odměňování včetně ročních bonusů
• pružnou pracovní dobu
• 5 týdnů dovolené za kalendářní rok
• pracovní oblečení
• stravenky a občerstvení na pracovišti
• jednosměnný provoz

Klíčem k úspěchu společnosti jsou naši zaměstnanci. Jsou spolehliví, kvalifikovaní a podávají vysoké výkony. Takových lidí si vážíme a považujeme je za nejcennější zdroj, který máme.
Zaměstnancům s dobrými pracovními výsledky můžeme nabídnout velmi dobré ohodnocení spolu s 5 týdny dovolené za rok, stravenkami, vánoční odměnou, rozvojovými programy a dalšími výhodami. Ani sebelepší ohodnocení však nedokáže nahradit příjemné pracovní prostředí a přátelskou atmosféru, do které rádi přijmeme každého, kdo má o to, co děláme, skutečný zájem.

CRI ameba.eu, s.r.o.

Počernická 699/62, Malešice
Praha 10

Kontaktní osoba:
Eva Uchytilová   +420 601 166 171